Avagy: Bundibugyo-tól a bunda (kamu)-bogyóig.
Itt az ideje, hogy itt is véget vessünk az álhírterjesztésnek és a tények elhallgatásának.
Címke: WHO
Nem sok jót jelent. Polaris II. néven újabb pandémia-szimuláció a WHO-nál.
Epstein, plandémia, profit
A WHO a Gates-alapítvány markában
Nem hallgathatok tovább: Egy oltásbotrány elég volt
A végén Magyarország is kihátrál a WHO IHR elfogadásából
RF Kennedy határozottan elutasítja a WHO hatalmi törekvését
Német tudósok kérik a kormányt és parlamentet: Állítsák meg a WHO-t
Az egészségügy, a szabadság és a demokrácia érdekében tevékenykedő német orvosok és tudósok (MWGFD e.V.) Prof. Dr. Sucharit Bhakdi vezetésével nyílt levelekben fordultak országuk parlamenti képviselőihez, hogy ne fogadják el az új WHO-pandémiás szerződést és az új WHO-egészségügyi előírásokat, illetve azonnal vonják vissza a már megadott hozzájárulásukat. Fennáll a veszélye annak, hogy az államok részben elveszítik szuverenitásukat a WHO mint egészségügyi világkormány javára.









